Play Station 4

Pranja

Member

Što kažete na novi kontroler? Meni se sviđa što je dizajnom ostao vjeran prethodnicima (nadam se i ergonomijom). Inače,to su mi najbolji kontroleri na tržištu.

No moje mišljenje je da je ovaj "touchpad" u stvari minijaturni touchscreen koji prikazuje tipke i funkcije po potrebi-npr. select ili ikonu bombe u igrici.

Koje je vaše mišljenje o novom Play Stationu? Hoće li dolaziti sa 3D podrškom? Hoće li biti tanji od prethodnika?

Quake

HWG OC Team
Vidjet cemo za 3 dana :)

Ali AMD CPU, GPU, stremanje igrica sto znaci konstantna internet veza, 1080p podrska na 60 fps... Iako spekulacije, cini se kao lijepa stvar :)

mirza82

HWG OC Team
Evo i specifikacija za PS4.

- Single-chip procesor, sa osam x86-64 AMD Jaguar CPU jezgara i 1.84 TFLOPS AMD Radeon grafikom
- 8GB GDDR5 memorije
- ugrađeni hard disk
- 6x Blu-Ray i 8x DVD
- USB 3.0 i pomoćni portovi
- Gigabit Ethernet, 802.11 b/g/n Wi-Fi i Bluetooth 2.1
- HDMI, AV-out i optički S/PDIF audio izlaz
- DualShock 4 kontroler, sa kapacitivnim touchpadom, žiroskopom, akcelerometrom, vibracijom, svetlećim delom sa tri LED-a (za Eye kameru), mono zvučnikom, micro USB portom, stereo konkektorom za slušalice, dodatnim portom i 1000mAh baterijom
- PlayStation 4 Eye kamera, sa dve 1280 x 800 kamere, f/2.0 objektivom, 85-uglom vidljivosti, 30cm minimalnom daljinom fokusiranja i četvorokanalnim mikrofonom

Pranja

Member
Ja sam već vidio par sretnika koji su nabavili PS4 izvana-šteta što nikog ne poznajem osobno da ga pitam.

Ali siguran sma da tu ima neki tehnoljubac koji ga posjeduje. :)