Najbolji OC BIOS za P5Q-E?

Lonley_Max

Member
Posle duze pauze zbog skole, hteo bi da pripomognem HW GURUS timu na HW botu, pa bi mi trebala mala pomoc oko BIOS-a...
U martu ove godine radio sam za takmicenje GOOC i izvukao 4.5GHz na vazduhu iz Q9550 sa FSB-om oko 53x...
Pa sam bio skrt na voltazi i mislio da cu novim BIOS-om postici isi klok sa manjom voltazom samo da odradim testove (nije mi se prelazilo 1.5V na vazuhu)...
Da li mi mozete reci koji BIOS se najbolje pokazao za OC na ovoj ploci... usput, ja sam radio na 0803!

maX

HWG OC Team
Ja sam bio koristio moddani 1406 ako se dobro sjećam i bio je solidan

Bullet

HWG OC Team
Također sam radio sa modanim 1406 BIOSom i postigao 600 MHz s lakoćom. No ne očekuj da ćeš ih ti dobit jer je ipak kvad u pitanju.

maX

HWG OC Team
Gledajući kako su se ti primerci matične ploče mučili sa max FSB-om, ovo je odličan rezultat, za svaku pohvalu :thumbup1:

Thnx ;)
Na 595MHz sam bez problema mogao vrtiti SPi 32M, ali iznad 605MHz ju nikako nisam uspio dobiti, jednostavno nije išla više...

Sve u svemu, jako dobra ploča, od 3 komada sa P45 chipsetom koje su mi prošle kroz ruke (P5Q-E, Tpower I45, EP45-UD3P) je ostavila najbolji dojam i ama baš nikakvih problema nisam imao sa njom.

OVDJE sam i pisao review o dotičnoj pa ako je netko zainteresiran može pročitati.