MSI GeForce GTX 660 Twin Frozr III N660 TF 2GD5/OC single & SLI

Maxim

Member
Da se razočarate kako ove dve karte skaliraju zajedno,uzeo sam jednu od membera i naravno mog DRUGA "SINDA"(druže moj veliko ti hvala još jednom),i nabavio još jednu da bi ih spojio u SLI
Test setup:
i7 [email protected]
8 gb patriot 1333mhz
msi tf3 x [email protected] Def.
MVG
corsair cmpsu hx 620
prolimatech supermega(lapovan) i CM blademaster x 1
i naravno bench table od držača papira za štampanje
Rezultati i slike:

http://www.3dmark.com/3dm11/6198032

http://www.3dmark.com/3dm11/6198388

Last edited:

Perica_barii

HWG OC Team
Fin setup, moras nam dati malo vishe podataka na slikama, kao naprimer: brzina procesora ( cpuz ), takt memorije ( cpuz), koja ploca i bios ( cpuz), taktovi graficke (gpuz) i onda moze eventualno i temperature cpu,gpu...

vava

HWG OC Team
@ Perice sve pise:)
Bolje bi bilo da ima cpuz

Da se razočarate kako ove dve karte skaliraju zajedno,uzeo sam jednu od membera i naravno mog DRUGA "SINDA"(druže moj veliko ti hvala još jednom),i nabavio još jednu da bi ih spojio u SLI
Test setup:
i7 [email protected]
8 gb patriot 1333mhz
msi tf3 x [email protected] Def.
MVG
corsair cmpsu hx 620
prolimatech supermega(lapovan) i CM blademaster x 1
i naravno bench table od držača papira za štampanje
Rezultati i slike:

Perica_barii

HWG OC Team
Pise samo procesor na 4.6 ali za memoriju nema nista od latenci, takodje za grafiku nemam pojma koji je default...Bice ipak da treba da to okaci ;)

Maxim

Member
Izvinjavam se momci nije se bilo vremena,da je stigla žena i videla bilo bi šta objasniti
Ovu drugu grafičku sam odmah posle završetka vratio vlasniku sa memorijom zajedno,jer nemam još ram
Ako budem imao prilike i vremena više odradit ću to kao što treba,al sad stvarno izvinite,ovo je bilo kao grom brzo urađeno:blush:
Grafičke su konkretno ove:
http://www.msi.com/product/vga/N660-TF-2GD5-OC.html
RAM je patriot 1333mhz 9-9-9-24-cr1 1.50v , 2x4gb

Last edited:

Maxim

Member
Jesam,i stvarno je odličan osećaj benchovati,mogu zamisliti kako se divno osećaju naši overclockeri,na koje sam ja lično a verujem da i ostali članovi jako ponosani:clap3::clap:,još samo da se upoznamo lično,i puna kapa:laugh:
Mogu ti reći Space,da sam se uživio malo,mada su majstori majstori,šteta što nisam mogao sve priložiti na približno profesionalni način,što se tiče screen shotova,ali verujem da će biti prilike
Nažalost moram sve prodati:crying:,jer kod koga sam dosad radio rendering,i crtao planove raznih projecta,maltene svakakvih,neposeduje više tu jaku mašinu,i primoran sam da uložim novac svoj koji bi dobio za moje komponente,njegova je ta druga karta koju takođe će prodati,zvao sam ga da nam se pridruži na forumu,ali nažalost neinteresuje ga HW toliko,samo za posao što mu treba i to je to,mada je čovek inžinjer i mogu mu biti zahvalan jer što sam naučio sve u vezi Autodesk Inventora je samo njegova zasluga...
Ovim putem bih zamolio Space tebe kao i ostale članove foruma da ako iko može da nabavi 3930k,da me kontaktira na privatnu poruku
Duboko se izvinjavam moderatorima i svima vama društvo na forumu za OFFTOPIC
Kako što i Quake kaže "HW Gurus rocks!"-brutalno mi se sviđa ova uzrečica :thumbup1: