Search results

1. Sparco_CG

Pomoć oko 5.1 zvuka na Visti/Win7

imam problem sa zvukom na visti i win 7. dakle imam 5.1 genius sistem, ali mi samo rade prednja dva zvucnika.i pored podesavanja u Realtek audio menageru da daje 5.1 zvuk i na testiranju pali svaki zvucnik kako treba, ali kad slusam muziku ili igram igrice samo rade prednja 2. tako mi je i na...
  2. Sparco_CG

Asus P5E3 DELUXE

imam ovu plocu, pak novu za 130 eura jedan momak prodaje. recite mi dali vredi ona ove pare, ii da mu plafon dam 100 eura za nju :) ovako mi je ok, x 38 cipset, dobra za OC, ima wireless integrisam, 2 lan porta, ddr3 memorija, 2x pci exp, fsb 1600, extra izgleda, valjace mi za jos jedan pomocni...
  3. Sparco_CG

Koje zvučnike kupiti?

Uz dobar racunar, valjalo bi da se ima i kvalitni par zvucnika ili neki surround sistem. ovaj topic nek nam sluzi za preporuke u tom polju. Dajte preporuke za modele za koje smatrate da su dobri, komantare o njima. Naravno napisite i koje vi imate zvucnike da bi razmenjivali utiske. Ja licno...
  4. Sparco_CG

Koju audio karticu kupiti?

evo da otvorim temu za Audio kartice za desktop racunare. Koji brendovi su po vama medju 5 najboljih, i koji su od njih dostupni kod nas? Sta preporucujete za extra zvuk, kako za slusanje muzike, tako i za igrice i filmove. Ako posjedujete neku od ovakvih kartica poohvalite se :), i dajte...
  5. Sparco_CG

OCZ Reaper 3x2GB 1600MHz Triple Channel

Dal je neko probao pomenutu memoriju, kako se pokazala, moze li da izvuce takt na koji je deklarisana i radi li stabilno ? to je ovaj model : OCZ3RPR1600LV6GK ili je bolja kupovina : 3x1GB 1600MHz OCZ Intel XMP Low Voltage CL8 - 2 kita
  6. Sparco_CG

Koji hladnjak kupiti?

Momci, dajte mi neku preporuku koji hladnjak da uzmem za i7 920, da daje odlicne performanse, da moze da stane u thermaltake Armor +MX kuciste, i da nije previse tezak da mi odvali plocu :)