Search results

1. zajebani

MSI TwinFrozerII GTX570 SLI vs Single vs OC, iskustvo prosecnog korisnika :P

Malo detalja i zapazanja vezanih za MSI TwinFrozerII GTX 570 SLI Mmmmm:D Referentni PCB na koji je "naklemljeno" TwinFrozerII hladjenje, znaci nista od nekog MSI resenja pcb-a itd, sto uopste nije minus. Jedna karta u sistemu je necujna pri radu a maksimalni 24/7 oc je 940/1200mhz sa 1.100v...
  2. zajebani

6850 vs 460 1gb da vidimo sta kaze ;) OC dometi i performanse :)

Zdravo drugari :) Pa da pocnemo... Krajnje je vreme bilo da se malo poigram sa 6xxx serijom :) Prvi utisci su pozitivni, sto moze da se vidi na slici. Pre svega vezano za nivo buke pri maksimalno odvrnutom naponu. NEMA BUKE! karta je necujna:) Radi se o 6850 Sapphire. Dalje sledi trazenje max...
  3. zajebani

ASUS GTX 460 Top OC Single vs SLI

Zdravo drugari :) Proslo je leto i sezon letnjih radova, na njivi vise nema posla pa ko velim malo da se vratim overkloku i gamingu :001_tongue: Igrao sam se malo sa gore navedenim kartom i za pocetak jedan na brzaka Vantage rez a u narednim danima jos zanimljivih slicica, gaming performansi...
  4. zajebani

i7 920 4620mhz 24/7 !!! sa UD7 plocom :)

Smesni naponi a fantasticni oc dometi jednog i7 920 cpu-a :) Neplanirana kupovina CPU i planirana kupovina UD7 ploce doveli su do srecne okolnosti da postanem vlasnik jednog od najboljih primeraka u svetu za 24/7 kada je i7 cpu u pitanju. Vec duze vreme pokusava da dodjem u posed bilo kog i7...
  5. zajebani

To nije Crysis 2, to je njegova Shauma

Ovo kada se bude pojavilo instaliramo na komp i komp nam umre:D http://www.incrysis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=826&Itemid=1
  6. zajebani

Pomozimo čovjeku

http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=217901 http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=217277 http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=217268 Ovo je stvarno bezizlazna situacija u kakvoj se mnogi danas u nasem drustvu nalaze, ali za ovu znamo i koliko toliko mozemo da...
  7. zajebani

Nabavka hardvera za članove foruma

Povodom takmicenja a iz razloga ne mogucnosti nabavke 5870 karti koje su realno potrebne za postizanje najboljeg Vantage rezaultata, HWgurus forum za sve svoje sadasnje i buduce clanove a u saradnji sa firmom DPM TECHNOLOGY je omoguci nabavku ASUS 5870 karti uz simbolicni popust na zvanicnu...
  8. zajebani

Najava testa grafičkih kartica na HWG sajtu

Uskoro prvi veliki test grafickih karti na HWgurus sajtu:) Igre koje ce se koristiti u testu: 1.Batman Arkham Asylum 2.CrysisWarhead 3.FarCry 2 4.GTA 4 5.Lost Planet 6.Resident Evil 5 7.Stalker Call Of Pripyat 8.World in Conflict 9.H.A.W.X 10.X3 Terran Conflict 3D mark Vantage Karte na...
  9. zajebani

ATI Radeon HD5850 OC Thread

Prateci Bench forum ovih dana kao i forum PCberze mnogo gluposti sam procitao i ispraznih prica na temu performansi novih ATI 5xxx karti. Ovu temu sam pokrenu i popunicu je slikovitim odgovrima na sva pitanja koja neko ima a vezana su za 5850 model, isto tako uskoro ce osvanuti i tema vezna za...
  10. zajebani

ASUS 260GTX Matrix 800/1200/1700mhz 24/7!!!

Malo sam se igrao sa ovom zanimljivom kartom (steta sto nisam ranije) dok se ne pojave neki krsteni drajveri za 5xxx seriju:) 260GTX sa klokovima 805/1200/1700mhz za 24/7!!! sa vazdusnim hladjenjem u ASUS izvodbi. Karta postize ove klokove i jos koji mhz vise za shadere i memoriju kada je u...
  11. zajebani

Resident Evil 5 CPU performanse!

Kao sto tema kaze, pred nama je jedna nova i dosta popularna igra koja kako mi se cini ima jako fino iptimizovan engine za Quad procesore, pored toga u testu mogu da se vide i performanse koje pruza zadnja generacije Intel I AMD procesora u pomenutoj igri. Mozda je ovo pokazatelj punog...
  12. zajebani

OC stabilnost sistema 24/7

Na slikam je prikazano kako treba testirati ceo sistem onako kako to ja radim. Za nekih 1-2h testa moze se dobit skoro pa 100% (nista nije 100% stabilno pa cak i kada je sisitem ne overklokovan) stabilan sistem zahvaljujuci zahtevnosti LinX program za testiranje koji najbitniju komponentu u...
  13. zajebani

ATI Radeon HD4890 OC Thread

Voleo bih da se u ovoj temi pise kako sam naveo o OC potencijalu 4890 karti. Moje zapazanje je da su jako raspolozene za overklok uz malo dizanje napona ili bez dizanja napona. Nemam bas neki primerak, znam da mogu da idu i na 1ghz bez dizanja napona. Ja sam svoju ustelovao da radi na 930mhz...
  14. zajebani

Intel Core i7 (1366) OC Thread

Sve na vazduhu bez dodatnih ventova koji hlade plocu itd Isti procesor pod dobrim vodenim hladjenjem;) Bice toga jos samo da malo nadjem vremena i volje da se poigram :)