Search results

1. Razer

ASUS Maximus VI IMPACT

It's aliiiiiive :D Ovo je samo test run da vidim da li je sve u redu sa konfom - https://valid.x86.fr/f4wuxm Prva stvar koja me je scimala je to što se ploča nije htjela bootati s ovim procesorom, jer je imala staru verziju BIOS-a. Na svu sreću, ploča ima USB BIOSFlashback mogućnost pa sam...
  2. Razer

ASUS Maximus VI IMPACT

Evo i ja sam uspio nabaviti svoju :D Zasad imam samo G3258 za probati ploču, a kasnije se nadam da ću uspjeti naći i nešto konkretnije. Tražio sam Asrock Z97 OC Formulu, no na kraju Impactica neočekivano uletila :plane:
  3. Razer

Asrock Z87/Z97 MBO Series

Znači Z97M OC Formula bi bila dobar izbor. To sam htio čuti, hvala! :)
  4. Razer

CryptoMining

"Laici" na ovom forumu se većinom bave računalnim hardverom, zato sam pitao da li možeš napraviti neki tekst o ASIC miningu, pogotovo ako tvrdiš da nije popularan u Europi. Eto recimo ja ne znam nikog u HR da koristi ASIC minere. Dobro, ja niti nisam u tim vodama, no za one koji jesu većinom...
  5. Razer

CryptoMining

Pozdrav! Definitivno ima zainteresiranih, evo ja prvi :) Imaš li volje napraviti neki mini tutorial za nas laike? Ono da se obuhvati kako ući u taj svijet, koji je proces i slično.
  6. Razer

Asrock Z87/Z97 MBO Series

Negdje sam pročitao kako je Asus baš zaribao sa Z87 i Z97 pločama, te da je bolji izbor Asrock i Gigabyte. Sjećam se da je s ovom OC Formula serijom Asrock napravio pravi boom. Bilo kako bilo, zanima me da li je mATX verzija - Z97M OC Formula isto dobra kao i Z97 OC Formula u punoj ATX verziji...
  7. Razer

HWG Kafana

Baš si i ja mislim... bome je izazovno jedan PC na njih 4 :D
  8. Razer

Galerija vašeg hardvera

Fala momci. Prošao sam i ja period Corsaira 800D i Coolermaster Stackera i sličnih grdosija, no skužio sam da jednostavno nema smisla. @Milentije - ma nije valjda da je to čudo još živo :D
  9. Razer

Sretan rođendan

Perice sretan rođendan i sve najbolje! :cheers:
  10. Razer

Rudarenje Q&A

U današnje vrijeme ništa bez priče o rudarenju :) Budite slobodni se raspisati o ovoj temi, i naravno otvarati nove vezano za to. Čini se da se tržište ponovno budi, te polako ali sigurno kreće hype oko rudarenja i kupovine grafičkih kartica :D
  11. Razer

Galerija vašeg hardvera

Evo nešto od mene... Prešao na miniITX i ne mičem odande :D... to je konfa za 24/7. Kućište je Ncase M1 v5.0
  12. Razer

PCI-E 4.0 SSD-ovi

Jedan od hypeova u zadnjih nekoliko mjeseci je upravo PCI-E 4.0 standard i naravno NVME SSD-ovi koji su namijenjeni za spomenuto sučelje. Jedan od po meni nepoznatijih brandova je upravo sa PCI-E 4.0 SSD-ovima izbio na samo pročelje utrke proizvođača; a to je Sabrent. Review...
  13. Razer

Popusti, akcije, besplatne igre...

Besplatni Rocket League! Možete ga preuzeti ovdje: https://www.epicgames.com/store/en-US/product/rocket-league/home Pripremite se na sporost Epicovih servera :(
  14. Razer

Memory Vendor Liste - DDR / DDR2 / DDR3 / DDR4

Linkovi su nažalost mrtvi, no uspio sam izvući popis preko Waybackmachine alata. Namjeravao sam staviti to na naš sajt da bude svima dostupno, uz napomenu originalnog autora. Naravno :) Što mislite o tome?
  15. Razer

Single slot grafičke kartice

Pored svih ovih mrcina od dual-triple slot grafičkih kartica, svi smo vjerojatno zaboravili na to da postoji i malo tržište single slot grafičkih kartica :) One dobro dođu u slučaju kod tankih i skučenih kućišta koje ipak imaju prostor za single slot PCI(-E) ekstension kartica koja može biti sve...
  16. Razer

Obavijesti, komentari, i prijedlozi...

Pa bilo je i vrijeme!! :)
  17. Razer

ASUS Z170-A i Intel Core i3-6100 overclocking

A da probaš sa Windowsima 7. Meni se 10tka pokazala kao pljugica kod OC-a. Pošto ne pratim toliko konkretne modele memorija... Nikola, Dule, što mislite o ovoj memoriji: G.Skill Ripjaws V F4-3000C15-16GVGB...prema XMP-u mi radi na 15-16-16-35-2T na 1.35V...
  18. Razer

Vaše radno mjesto

Probaj browser kak spada :p - Firefox :D Opera i Chrome su ista stvar tak da ne čudi što ne radi ni u jednom...
  19. Razer

Vaše radno mjesto

Vidi se sve normalno, slika je velika - 1900px. To je mislim do nove verzije Firefoxa (nije se dešavalo nas starijim). Otvori i malu i veliku. Nemam pojma do čega je.... možda i do Pohranija...