Search results

1. Razer

Rudarenje Q&A

U današnje vrijeme ništa bez priče o rudarenju :) Budite slobodni se raspisati o ovoj temi, i naravno otvarati nove vezano za to. Čini se da se tržište ponovno budi, te polako ali sigurno kreće hype oko rudarenja i kupovine grafičkih kartica :D
  2. Razer

PCI-E 4.0 SSD-ovi

Jedan od hypeova u zadnjih nekoliko mjeseci je upravo PCI-E 4.0 standard i naravno NVME SSD-ovi koji su namijenjeni za spomenuto sučelje. Jedan od po meni nepoznatijih brandova je upravo sa PCI-E 4.0 SSD-ovima izbio na samo pročelje utrke proizvođača; a to je Sabrent. Review...
  3. Razer

Single slot grafičke kartice

Pored svih ovih mrcina od dual-triple slot grafičkih kartica, svi smo vjerojatno zaboravili na to da postoji i malo tržište single slot grafičkih kartica :) One dobro dođu u slučaju kod tankih i skučenih kućišta koje ipak imaju prostor za single slot PCI(-E) ekstension kartica koja može biti sve...
  4. Razer

Skidanje heatspreadera (IHS) sa GTX 260

Kao što stoji u naslovu - na repertoaru za operaciju skidanja heatspreadera (IHS-a) se našla MSI-jeva GTX 260 Lightning koju sam nabavio povoljno. Po stranim forumima ima dosta materijala i uputa za skidanje IHS-a, pa sam se odlučio podijeliti svoja iskustva na ovu temu. Pa krenimo redom...
  5. Razer

Gigabyte GTX 560 Ti SOC (rev1)

Vidim nema neke teme za ovako krasnu karticu, pa reko da otvorim :D Dakle, imao sam kraće druženje sa Gigabyteovom SOC (rev1) GTX 560 Ti, pa mogu reći da sam ugodno iznenađen prvim rezultatima :D Ventilatore sa stock hladnjaka sam zamijenio Deltama. Nažalost temperature vani nisu...
  6. Razer

Homemade bench table

Potaknut Dejanovim stolićem za bench, i ja sam se odlučio na takav potez iz prvenstveno praktičnih razloga. Budući da mi je sve uvijek razbacano po stolu , ovako nešto dobro dođe da se takav nered dotjera u red. Bench table smo radili ja i kolega Tomica, kod kojeg smo sve to zajedno izrađivali...
  7. Razer

FinalWire AIDA64

Nasljednik popularnog Everesta, čiji je support, odnosno razvoj prekinut, a nastavljen od strane autora famozne AIDA32 aplikacije za nadzor i dijagnostiku računala. Pa evo i par službenih informacija: Za one koje zanimaju detalji oko prekida Everesta i paljenja projekta AIDA64, neka...
  8. Razer

Gigabyte H55-UD3H kicks ass @ 260MHz bclk :)

Iako je danas planirana sesija sa Thubanom, odlučio sam se poigrati sa Gigabyteovom H55-UD3H matičnom pločom. Iako na prvi pogled izgleda slabašno, stvarnost je upravo drugačija. Družim se s njom već mjesec dana, i probao sam na njoj i3 530, i5 650 te i5 750. Sa svakim procesorom ploča radi...
  9. Razer

GoodRAM Pro 2000CL7 3x2GB kit Preview

Evo stigao drugi kit, i druga ploča, pa evo preliminarnih rezultata testiranja memorije. Ovdje se radi o GoodRAM-ovom 3x2GB kitu iz PRO serije. Memorija dolazi sa Elpidinim MNH-E čipovima koji u teoriji garantiraju odličan potencijal. Par sličica setupa; ploče i memorije: Ovo su kratki...
  10. Razer

Steam

Čudno kako već netko nije otvorio temu o Steamu. Uglavnom, u tijeku je Steam Holiday Sale - odnosno velike akcije na sve i svašta. Zbilja ima prejeftinih igara po odličnim cijenama. Mislim da akcije traju do 1.3.'10, a neke i ranije, danas tokom dana, zato požurite :)...
  11. Razer

Porijeklo vašeg forumskog nicka

Hm. Aj sad ti nama reci koja je fora s klovnovima? Jel si ti klaun? Radiš u cirkusu, imaš fetiš na klovnove/klovnice?? Voliš njihovu obleku? Rodbina u toj branši, kaj?? Nemoj ovo shvatiti krivo, samo uvijek te hoću pitati u čemu je stvar oko toga, a svaki put zaboravim, pa eto, napiši ovdje da...
  12. Razer

Informatičke trgovine - garancije

Čitam onu temu o reklamacijama i ostalom, ekipa iz Linksa je zbilja pregadna - bahati, arogantni, puni sebe, koma jednostavno... ajde da su im cijene fer, još nekako bi vjerojatno većina i prešutjela oko tih strožih reklamacija, ali ne, ekipa drži najviše cijene u gradu i još si dopuštaju...
  13. Razer

HW Gurus na socijalnim mrežama

Informacija za sve naše članove, a i oni koji će to tek postati, dolje je spisak linkova socijalnih mreža i ostalih stranica na kojima se nalazimo. Facebook - https://www.facebook.com/hwgurus.team Twitter - https://twitter.com/hw_gurus Instagram - https://instagram.com/hwgurus Youtube kanal...
  14. Razer

LN2 Session #3 by OCTC - old school bench

U Varaždinu, 27. veljače 2009. godine se održao treći session po redu pod palicom članova varaždinskog ogranka OC Team Croatia tima. Ovaj put smo imali hrpetinu hardvera na testu, no naletjeli smo na određene nepredvidive probleme po pitanju hardvera, tako da smo na se odlučili na session sa...
  15. Razer

LN2 Session #2 by OCTC (E8600, E8200, 8800GTX Triple SLI)

Pozdrav svima. Dana 09.01.2009 godine, članovi OC Team Croatia overclocking tima su se ponovno okupili u Varaždinu kako bi po drugi put radili sa tekućim dušikom. Ovaj put smo imali priliku ugostiti prijatelje i članove iz Dubrovnika, svima nam poznate forumaše, Optika i Bulleta. Ovaj...
  16. Razer

Prvi susreti/rezultati s tekućim dušikom u Hrvatskoj

Pozdrav svima. Unatoč svim silama i nezgodnim okolnostima koje su nas priječile u tome, napokon se i Lijepa Naša može pohvaliti prvim overclocking sessionima sa tekućim dušikom (u daljnjem tekstu LN2). Tko ga je radio i kada? Radi se o prvom osnovanom overclocking timu u Hrvata – OC Team...